• 1 z 3
 

Indukční ohřev DHI-44F Dawell

Neohodnoceno
 
Mobilní indukční ohřev DHI-44F je určen pro rychlý ohřev feromagnetických vodivých materiálů. Např. šrouby, matice, plechy, hřídele. DHI-4F je přenosný dílenský indukční ohřev s vestavěným vodním chlazením indukčního hořáku a výměnnými nástavci indukčních cívek.
Dostupnost Na dotaz
102 729 Kč / sada
84 900 Kč bez DPH
   
Kód produktu 07-001
Kategorie Indukční ohřevy
 
Je určen pro rychlý ohřev feromagnetických vodivých materiálů. Např. šrouby, matice, plechy, hřídele.

DHI-4F je přenosný dílenský indukční ohřev s vestavěným vodním chlazením indukčního hořáku a výměnnými nástavci indukčních cívek.

Standardně je přístroj vybaven dvoumetrovým hořákem s boční fokusační cívkou.

Ostatní typy indukčních cívek jsou řešeny jako dodatečné příslušenství a jsou určeny pro různé druhy ohřevu feromagnetických a vodivých materiálů. Fokusační cívky jsou určené na ohřev materiálů přiložením a kruhové cívky nasunutím na ohřívaný materiál.

Indukční ohřev DHI-44F disponuje celou řadou inovativních funkcí pro efektivní a rychlý ohřev šroubů, matic, hřídelí, ložisek, profilů, kulatin, plechů atd. Má plynulou regulaci výkonu v rozsahu 10-100% a přehledný displej na kterém se zobrazují nastavené a naměřené hodnoty. Dále je vybaven časovačem umožňujícím jednoduše navolit požadovaný čas ohřevu, což ve spojení s režimem řízeného výkonu umožní relativně přesný a opakovatelný ohřev s řízeným vnesením tepla, tj. ohřevu na danou teplotu. Konektor dálkového ovládání umožňuje připojení pedálu dálkového ovládání. USB konektor je připraven pro případný softwarový upgrade přístroje DHI-44F

Díky vysokému výkonu, malým rozměrům a nízké hmotnosti najde uplatnění v dílnách , autoservisech, opravárenství obecně, výrobách, údržbách a průmyslu. Podstatnou výhodou DHI-44F v porovnání s jinými metodami ohřevu je bezpečnost, jednoduchost a rychlost ohřevu a použití a to zejména při srovnání s ohřevem plamenem. Použití indukčního ohřevu DHI-44F je navíc čisté a ekologické.

PARAMETRY:
Objednací číslo 07-001
Hmotnost 13,5 kg
Rozměry 240x200x440 cm
Napětí 230 V
Kmitočet 50-60 Hz
Účiník pro 100% výkonu 1
Krytí IP22
Spotřeba 16 A
Vstupní příkon 3,5 kW
Výstupní ind.výkon 3,5 kWA
Obsah chladící kapaliny 2,5 l
Pracovní frekvence 18-60 kHz
Délka indukčního hořáku 2 m
Regulace výkonu (CP mode) 10-100 % z Pmax spojitě %
Regulace pole (CF mode) 30-100 % z Imax spojitě %
Hmotnost 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: