• 1 z 3
 

Kompresor HC 25 olejový

Neohodnoceno
 
Ideální pomocní do každé garáže nebo domácí dílny. Olejový kompresor pro huštění pneumatik, ofukování a čištění nářadí a mechanizace, krátkodobé použití pro náročnější činnosti - například sponkování, použití rázového utahováku a podobně.
Dostupnost Na dotaz
3 490 Kč / ks
2 884 Kč bez DPH
   
Kód produktu 5906115901
Kategorie Kompresory olejové
 
Tento kompresor již nedostupný, není možné objednat, náhrada zde: Kompresor HC 26 olejový

Kompresor Scheppach HC 25 je nezbytným pomocníkem, který by neměl chybět v žádné domácí dílně. Pumpa stroje je u tohoto kompresoru mazána olejem, což prodlužuje životnost celého stroje i při častém používání. Kontrola oleje je velmi jednoduchá a provádí se zběžným pohledem pomocí optického ukazatele umístěném na stroji. Vzdušník slouží jako zásobárna stlačeného vzduchu a motor se tak zapíná jen v případě, že tlak vzduchu klesne pod požadovanou úroveň. Díky vzdušníku můžete s kompresorem provádět i náročnější operace, než je běžné huštění či ofukování. Můžete k němu připojit třeba sponkovačku nebo zvládne i méně náročné práce se stříkací pistolí a dalšími pneumatickými nástroji. Při dofukování pneumatik zase oceníte jednoduché nastavení výše tlaku, který můžete snadno kontrolovat pomocí vestavěného manometru. Přídavná rukojeť a kolečka umožní snadnou manipulaci se strojem. Stroj je díky svým kompaktním rozměrům velmi skladný a dá se snadno převážet.

Při objednávce přes eshop je kompresor dodáván nesmontovaný v krabici. Při prodeji zkompletovaného kompresoru na prodejně cena 2.890,- Kč.

Parametry
Motor: 230V/50Hz
Příkon: 1500W/2.0PS
Počet otáček: 2850 ot/min
Max.pracovní tlak: 8,0 bar
Objem vzdušníku: 24 litrů
Sací výkon: 220 l/min
Plnící výkon: 158 l/min

Hmotnost 26 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: