• 1 z 2
 

Svařovací invertor JASIC ARC 140 PROFI

Neohodnoceno
 
Invertor vhodný pro náročnější kutily a montážní firmy. Nové a výkonnější provedení. Vhodný pro trvalé svařování elektrodou do průměru 2.5mm, při svařování elektrodou 3.2mm na max.proud vypne po cca 4-6 elektrodě (dle okolní teploty).
Dostupnost Momentálně nedostupné
3 700 Kč
3 058 Kč bez DPH
Kód produktu N_JASIC-ARC140
Kategorie Pro údržbu
 
Invertor vhodný pro náročnější kutily a montážní firmy. Dodáváno bez svařovacích kabelů.

Nové a výkonnější provedení:
trvalé zatížení DZ 100%=108A
zatížení při I2max DZ 60%=140A
odolný přívodní kabel 3x2,5mm2

O značce JASIC:
Jasic Technology Co , Ltd byla založena v roce 2005 jako národní hi-tech podnik v oblasti výzkumu a vývoje , výroby , prodeje a služeb , které poskytuje pro moderní invertorové svařovací a řezací zdroje, průmyslové celky a svařovací zdroje s vlastním zdrojem energie. Po mnoha letech vývoje se firma Jasic stala vůdčí značkou ve svařovacím průmyslu, byla úspěšně uvedena na burzu Shenzhen Stock Exchange a prošla ISO9001 mezinárodní certifikaci systému řízení jakosti.

Jasic má tři moderní výrobní základny , včetně Shenzhen Jasic Industrial Park , Chongqing Yunda Industrial Park , a Chengdu Jasic Industrial Park. Zejména Shenzhen Jasic průmyslový park je známý jako "moderní svařovací průmyslová základna". Welding Engineering Center v Shenzhenu má integrovanou vývojovou a testovací laboratoř , která je jednou z nejvlivnějších hi-tech základen s vysokou vědeckou kapacitou. V současné době firma Jasic nabízí své výrobky a služby po celém světě v různých průmyslových odvětvích , jako jsou ocelové konstrukce, dopravní prostředky, stavby lodí, kotlů, petrochemickém průmyslu, železniční dopravy , stavebnictví, energetice, hutnictví atd. Prostřednictvím celostátního záručního programu společnost poskytuje svým zákazníkům komplexní služby, pohodlnou a efektivní poprodejní servisní podporu.
Hmotnost 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.