Svařovací mikina ESAB FR vel. XL

Neohodnoceno
 
vařovací mikina ESAB Phoenix-FR je ohnivzdorná, antistatická Tento oděv je certifikován podle: EN ISO11612 FR, ISO11611 Svařování, EN1149-5 Antistatické látky.
Dostupnost Momentálně nedostupné
2 287 Kč / ks
1 890 Kč bez DPH
Kód produktu 0700010381
Kategorie Bundy a obleky pro svářeče
 
Svařovací mikina ESAB Phoenix-FR je ohnivzdorná, antistatická Tento oděv je certifikován podle: EN ISO11612 FR, ISO11611 Svařování, EN1149-5 Antistatické látky.

Společnost ESAB zrušila všechny položky z materiálu FR. Rádi Vám na vyžádání nabídneme alternativu od jiného dodavatele. Děkujeme za pochopení.

══ Ohnivzdorná tkanina Phoenix FR® ══
Společnost ESAB představuje nejnovější technologii ve vývoji ohnivzdorné nehořlavé tkaniny. Pracovníci v provozu čelí složité kombinaci bezpečnostních rizik, avšak většina nabízených ohnivzdorných tkanin na trhu chrání pouze před jedním nebo dvěma riziky. Z tohoto důvodu byli v minulosti zaměstnavatelé nuceni dělat kompromisy v oblasti bezpečnosti. To vše je již minulostí....

U nehořlavé látky Phoenix FR® je prokázána ochrana před plamenem, vysoké teplotě a výbojem elektrického oblouku. Její "jedinečná molekulární struktura" zaručuje trvalé ohnivzdorné vlastnosti. Tato technologie je výsledkem čtyřletého vývoje a zajišťuje, že kvalita látky Phoenix FR® je vyšší, než ukládají nejnovější mezinárodní normy ISO.
Hmotnost 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: