• 1 z 2
 

Indukční ohřev STORM HEATER 1.5kVA

Neohodnoceno
 
Uplatnění najde hlavně v provozech, kde je nutná rychlost použití a kde hrozí nebezpečí
poškození ohřívaného okolí plamenem . Ohřev využívá vysoce moderní, produktivní a účinnou metodu ohřevu dílů, nástrojů před kalením, rozmrazování atd. Nejvíce a nejčástěji ho využijete v automobilovém průmyslu na opravy , kde potřebujete povolit matice na šroubech.
Dostupnost Na dotaz
17 890 Kč / sada
14 785 Kč bez DPH
   
Kód produktu STORM_HEATER
Kategorie Indukční ohřevy
 
Indukční ohřev materiálu je technologie dosti známá a stará . Dnes se tato technologie využívá především díky novým
uplatněním v mnoha nových činnostech našeho průmyslu , hlavně v provozech, kde je nutná rychlost použití a kde hrozí nebezpečí poškození ohřívaného okolí plamenem . Ohřev využívá vysoce moderní, produktivní a účinnou metodu ohřevu dílů, nástrojů před kalením, rozmrazování atd. Využití našeho vysokofrekvenčního indukčního zařízení je mnohostranné .
Nejvíce a nejčástěji ho využijete v automobilovém průmyslu na opravy , kde potřebujete povolit matice na šroubech. Při odstraňování předního skla na autě, anebo odstranění všudepřítomných nálepek na automobilu.

Přitom nepotřebujete žádnou pomocnou chemii či hořák s acetylénem. Indukční zařízení funguje tak, že rovnoměrně a velmi rychle působí na jakýkoliv magneticky vodivý materiál , který následně povolí. Dále je možné náš stroj použit na odstraňování jakýchkoliv nečistot z povrchu.

Příkladem je , že tímto zařízením zahřeje šroub M12 nebo matici na teplotu 800°C do 14 vteřin , anebo jednoduše ho použijete k rozmrazování či technologickým úpravám před kalením.


Napájení: 220V 50/60Hz
Jištění: 10A pomalé
Maximální vstupní proud: 5A
Maximální výkon: 1.5KVA
Pracovní cyklus: 15%
Váha: 4,4Kg
Rozměry (mm): 355x105x170

V ceně balení je:
Příslušentví : Speciální nástavce - 4ks
Hmotnost 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: