• 1 z 10
 

Samozatmívací kukla Speedglas G5-01VC s filtrační jednotkou Adflo a sadou spotřebních dílů !!NOVINKA

Neohodnoceno
 
Nová svářečská kukla 3M™ Speedglas™ G5-01VC pro náročné svařování spolu s filtrační jednotkou Adflo a sadou spotřebních dílů. ROZLUČTE SE S KOMPROMISY. Přizpůsobte svou svářečskou kuklu, ne sebe.
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 75 837 Kč
Ušetříte 17 237 Kč (–22 %)
58 600 Kč / ks
48 430 Kč bez DPH
   
Kód produktu 617839
Kategorie Jednotky 3M ADFLO
 
Nová svářečská kukla 3M™ Speedglas™ G5-01VC pro náročné svařování spolu s filtrační jednotkou Adflo a sadou spotřebních dílů. ROZLUČTE SE S KOMPROMISY. Přizpůsobte svou svářečskou kuklu, ne sebe.

Na základě požadavků svářečů, pracujících s vysokými proudy a kteří potřebují často brousit, je vytvořena kukla 3M™ Speedglas™ G5-01VC pro náročné svařování tak, aby byla přizpůsobitelná individuálním potřebám a situacím.

Ochrana proti radiaci, jiskrám a stříkajícímu kovu vysoce kryjící konstrukcí svářečské kukly, která navíc nabízí další rozšířené možnosti krytí:
Svářečská kukla Speedglas G5-01VC je navržena do drsného prostředí
Navržena jako štíhlá bez kompromisu v ochraně. Pro dlouhodobé nesvářečské práce je možné kompletní sejmutí svářečského průzoru - jednoduše odšroubujte dvě kolečka a pak kolečka opět namontujte. Tím snížíte hmotnost kukly až o 36%.
Snadno přístupné a použitelné ovládací prvky: všechny nastavitelné funkce jsou umístěny na kukle a nastavení je možno provádět při nasazené kukle a v rukavicích.

Vysoce konfigurovatelné možnosti zakrytí
Se svářečskou kuklou, která skytuje nejen správnou úroveň ochrany, ale také zvyšuje pohodlí uživatelů v náročných prostředích, přichází řada možností nastavení, takže uživatel může optimalizovat kuklu pro své individuální potřeby a preference.
(možnosti zakrytí viz. v obrázcích, nebo v doporučeném příslušenstvím)

Efektivní ochrana dýchacích cest, nabízející nejvyšší bezpečnostní třídu pro vzduchové systémy s nucenou ventilací (TH3):
Systém pro mnoho potřeb
Svářečská kukla G5-01VC, navržena pro náročné svařování s vysokými proudy a pro broušení, se pro zajištění ochrany dýchacích cest ve třídě TH3 (NPF 500) připojuje k filtrační jednotce 3M™ Adflo™. Odolná jednotka Adflo poskytuje všechny funkce, které očekáváte od prémiového systému, včetně snadné obsluhy. Pro podmínky, kde je požadovaná dodávka vzduchu, můžeme nabídnout regulátory série 3M™ Versaflo™
Nové celoobličejové těsnění se vyznačuje upínacím systémem, navrženým pro rychlé a bezpečné nastavení. Dva úchyty navíc usnadňují zvednutí těsnění přes vaše brýle.

Sledujte svou práci s technologií přirozených barev 3M™ Speedglas™ - nyní dostupnou s volitelně nastavitelnou barevností v zatmaveném stavu:
Přirozenější světlý stav
Samozatmívací kazety 3M™ Speedglas™ série G5-01VC s oblíbenou technologií přirozených barev 3M™ Speedglas™ s jasným výhledem před, při i po svařování.
Plynulejší přechod mezi tmavým a světlým stavem
Kazety G5-01VC jsou také navrženy pro minimalizaci námahy očí při přepínání z tmavého do světlého stavu pomocí meziodstínu 7.

Žádné kompromisy v pohodlí! Upravte si individuálně komfort své kukly s různými konfiguracemi příslušenství při použití ovládacích prvků nové kukly pro nastavení proudu vzduchu pro dýchání podle svých požadavků:
Nastavte si proudění vzduchu
Pro větší kontrolu vašeho pohodlí, vám inovativní systém kanálů kukly G5-01VC umožňuje nasměrovat proud vzduchu na váš obličej (1), průzor (2), nebo kombinaci obojího.
Můžete dokonce nastavit poměr množství vzduchu, vycházejícího z horního výstupu (3) a ze dvou bočních výstupů (4), nebo zvolit jejich mísení.
Všechna nastavení proudění vzduchu je možno provádět s nasazenou kuklou - a trvale zachovávat ochranu vašich očí, obličeje a dýchacích cest.
Zůstaňte chráněni
Tato přepínací funkce vám umožňuje plynulé přechody mezi svařovacími a brousícími pracemi při zachování aktivní ochrany dýchacích cest. Čistý zorník vám také umožňuje nastavovat, kontrolovat a pohybovat se po pracovišti bez potřeby snímání ochrany obličeje nebo uvolňování spodního obličejového těsnění.

Jaký barevný odstín je nejlepší pro vás?
Pro zajištění ještě lepší viditelnosti a kontroly vašeho svaru nyní uvádíme technologii nastavitelných barev 3M™ Speedglas™: můžete si vybrat přirozený (A), studený (B) nebo teplý (C) odstín svého zatmaveného stavu. Zjistěte si, který barevný odstín poskytuje nejlepší pozorovací kontrast pro vaše svary a nejvyšší pohodlí pro vaše oči.

Osvětlete své pracoviště
Nová, volitelná, na kuklu montovatelná pracovní svítilna poskytuje hodiny výkonného osvětlení a je napájena z baterie Adflo, čímž svářečům umožňuje vstupovat do špatně osvětlených prostorů a pracovat v nich.
- Pracovní svítilna speciálně navržena pro sváření
- Lehká - napájana baterií Adflo
- Umístěna pro široké osvětlení obrobku
- Navržena pro rovnoměrné rozložení světla při normální svářecí vzdálenosti
- S nastavitelnou intenzitou osvětlení

Přizpůsobitelná vašim preferencím
1. Nová kontrukce náhlavního kříže - Zlepšené, samoseřizující komfortní klapky podél vašeho čela. Je také vybavena rotačním dorazem, navrženým pro zjednodušení nasazování kukly.
2. Možnosti nastavení - Nastavte vzdálenost úhel od svých očí k čirému průhledu a svářečské kazetě.
3. Extra velká zadní opěra - Dodávaná s volitelnou, extra velkou, zadní měkkou podložkou pro zvýšené pohodlí.

3M™ Connected Equipment App
- Stáhněte si aplikaci (3M Connected Equipment) a bezpěčně spárujte váš chytrý telefon s vaší svářečskou kazetou G5-01VC.
- Naprogramujte si ve svém chytrém telefonu až deset paměťových režimů (nastavení pro stupně ztmavení, citlivost, prodlevu atd.).
- Snadno zaznamenejte do aplikace deník údržby své svářečské kukly.
- Zobrazrte si okamžitě statistiky: kdy byla vaše samozatmívací kazeta poprvé aktivována, provozní hodiny, hodiny v temném stavu, hodiny ve světlém stavu a počet zapínacích/vypínacích cyklů.
- Mějte okamžitý přístup k návodům k použití a k seznamu dílů.

Technická specifikace
MMAW (elektroda): Ano
MIG/MAG: Ano
TIG (>20A): Ano
TIG (1A - 20A): Ano
Plasma (sváření a řezání): Ano
Riziko skrytého oblouku: Ano
Stehovací svařování: Ne
Broušení: Ano
Zorné pole (svářečská kazeta): 73 x 109 mm
Zorné pole (brusičský štít): 170 x 104 mm
Technologie přirozených barev 3M™ Speedglas™: Ano
Nastavitelné barevné režimy (A-B-C): Ano
Možnost Bluetooth: Ano
Životnost baterie: 1500 hodin
Klasifikace: 1/1/1/2
Tmavý stav: Stupeň ztmavení 8-14
Řezací režim: Ano, stupeň ztmavení 5
Stehovací svařovací režim: Ne
Světlý stav: Stupeň ztmavení 3
UV/IČ ochrana: Stupeň ztmavení 14 (trvale)
Automatika ZAPNUTA: Ano
Přepínací čas světlo-tma: 0,1 ms (+23°C)
Paměťový režim: Ano, pomocí aplikace pro mobilní zařízení
Prodleva (spínací čas, světlo-tma): 50-1300 ms
Dvoustupňové obnovení: Ano (stupeň ztmavení 7)
Počet senzorů (detekce oblouku): 4
Schválení ochrany očí a obličeje - svářečská kukla: EN175:B
Schválení ochrany očí a obličeje - svářečská kazeta: EN379
Schválení ochrany očí a obličeje - ochranná skla: EN166:B
Schválení ochrany očí a obličeje - sklo průzoru: EN166:B
Schválení ochrany dýchacích cest / NPF* - Přetlaková filtrační jednotka 3M™ Adflo™: EN12941 (TH3) / NPF 500
Schválení ochrany dýchacích cest / NPF* - Regulátory dodávaného vzduchu 3M™ Versaflo™ V-100E, V-200E, V-500E: EN14594 (3B) / NPF 200
* NPF = nominal protection factor - jmenovitý faktor ochrany, založený na laboratorních měřeních výkonových dat podle evropských norem.

Pouze na objednání.
Hmotnost 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: